czwartek, 8 listopada 2018

Książę Harry na "Field of Remembrance"

Dziś książę Harry wziął udział w "Field of Remembrance" - uroczystości ku pamięci poległych żołnierzy w pierwszej i drugiej wojnie światowej. Książę już od kilku lat pojawiał się na tym wydarzeniu, często w towarzystwie księcia Filipa. 
Embed from Getty Images

W czwartek przed Niedzielą Pamięci niedaleko katedry Westminster powstaje "pole pamięci", gdzie każdy może złożyć krzyż ozdobiony makiem, który będzie upamiętniał poległych w walce.
Embed from Getty Images
Książę Harry złożył pamiątkowy krzyż i oddał hołd poległym.
Embed from Getty Images

Embed from Getty Images
Po oficjalnej części uroczystości, książę porozmawiał ze zgromadzonymi osobami. Spotkał się z weteranami wojennymi, członkami sił zbrojnych i maskotką regimentu Staffordshire- Watchman'em 6.
Embed from Getty Images
Embed from Getty Images

4 komentarze:

 1. Harry coraz bardziej przypomina mi Dianę, nie fizycznie, tylko ze sposobu bycia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. fizycznie bardzo przypomina ojca, gestami również, np. po zdjęciu czapki na ślubie tak samo przejechał ręką po włosach jak Charles

   Usuń
  2. Moim zdaniem Harry jest bardzo podobny do swojego dziadka, księcia Filipa

   Usuń
 2. Czy to ten sam mundur który Harry miał na ślubie? Bardzo podobne są do siebie

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.