sobota, 3 lutego 2018

Ostatnie wyjścia Harry'ego

Chociaż nie pojawiły się żadne zdjęcia Harry'ego z innych wyjść niż wspólnych z Meghan, to nasz książę nie próżnował i wziął udział w szeregu spotkań, a nawet wybrał się do Afryki!
@KensingtonRoyal

- 15 stycznia spotkał się w Pałacu Kensington z asystentem komisarza stołecznej policji w Londynie

- 17 stycznia przyjął na audiencji Dean'a Stott'a , zwycięzcę nagrody "Endeavour Found", który wybiera się w podróż rowerem po Ameryce by wspomóc fundacje "Heads Together". Tego samego dnia spotkał się w Pałacu Kensington z zespołem przyznającym nagrody fundacji "Endeavour Found"

Potem Harry wybrał się do Afryki, w związku ze swoimi patronatami nad "Rhino Conservation Botswana" i "African Parks". Nie wiadomo ile dni książę przebywał w Afryce. Co do wyjść:

- 22 stycznia odwiedził Chobe Game Lodge w Parku Narodowym Chobe w Botswanie. Tego samego dnia przyjął na audiencji Tshekedi Khama - ministra środowiska Botswany

- 25 stycznia odwiedził siedzibę "Rhino Conservation Botswana" w Maun, stolicy dystryktu North West w Botswanie. W ten sam dzień odwiedził również siedzibę "African Parks" w Johannesburgu, w południowej Afryce

- 31 stycznia już w Londynie, w pałacu Kensington, spotkał się z Peterem Fearnheadem, dyrektorem generalnym "African Parks"

16 komentarzy:

 1. Pracowity książę ciekawe kiedy znów wyjdą gdzieś z Meghan
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podobno 13.02 - gdzieś przeczytałam, ale na twiterze nie ma o tym mowy

   i chyba w marcu mają jakieś wyjście z królową, chyba że coś źle zrozumiałam

   Usuń
  2. W marcu odbędzie się nabożeństwo z okazji Dnia Wspólnoty Narodów i spodziewana jest obecność pary. Mówi się też o ich zaangażowaniu w inne projety związane ze Wspólnotą w marcu/kwietniu.

   Usuń
  3. zostały tylko 3 miesiące! nie wiem jak wam, ale mnie się ślub od zaręczyn wydawał taką odległą datą a tu proszę!

   i myślę że wyjść może być więcej, zwłaszcza że byli na razie tylko w Walii, a została im jeszcze Szkocja, Irlandia Północna, no i pewnie jeszcze kilka wyjść w samej Anglii
   zakładam jakieś wyjście z K&W w ramach Heads Together

   Usuń
  4. czy Kate lub inna osoba wchodząca do rodzina (po zaręczynach) uczestniczy w takich okazjach? czy znów dla Meghan będą naginać zasady ?

   Usuń
  5. Jak to naginać? Wcale nie muszą ich naginać, Meghan po zaręczynach jest juz 'prawie' pełnoprawnym członkiem rodziny. Kate przed ślubem też odbyła kilka wyjść, a to że nie uczestniczyła w 'oficjalnych' okazajach to nie znaczy, że Meghan nie może. Dla przykładu, księżna Diana kilka miesięcy przed ślubem uczestniczyła w bankiecie podczas wizyty oficjalnej prezydenta w UK(!). Czyli w spotkaniu uważanym za jedno z najważniejszych, na którym obowiązuje protokół dyplomatyczny. Odbyła także kilka innych oficjalnych wyjść Nie widze nic dziwnego w tym, że Meghan być może, bo to nie jest jeszcze potwierdzone będzie uczestniczyć w nabożeństwie czy spotkaniach dotyczących Wspólnoty. Już w wywiadzie powiedziała, że nie może się doczekać aż pozna zwyczaje i kultury innych krajów Wspólnoty. Więc kiedy jak nie teraz?
   Zanim zaczniecie osądzać samą Meghan a także to czy 'przypadkiem' za dużo nie pracuje przed ślubem to poszperajcie trochę głebiej, bo Kate nie jest tu jedynym przykładem. I pamietajcie, że w pałacu pracuje sztab ludzi, którzy znaja się na tym najlepiej więc wszystko co robią, robią prawidłowo.

   Usuń
  6. używając słowa "znów" nie miałam nic złego na myśli! a od razu na mnie naskoczyłaś

   coż nie mam aż takiej wiedzy, stąd pytanie! Kate miała chyba z 3 lub 4 wyjścia, i to raczej takie mało znaczące
   a prasa sie rozpisywała że M była zaproszona na święta, a nikt przed nią nie był, itd, itp

   Usuń
  7. Nie odniosłam się tylko do twojego komentarza, ale też do pojawiających się na innych blogach. Jakiś dziwnych teorii 'jedna zdjęła płaszcz to druga też musi', 'Kate nie maluje paznokci to Meg też nie może'. Po co porównywać dwie różne osoby? Choć np. porównanie Kate do Diany potrafię zrozumieć bo wyszły za bezpośrednich następców tronu. Ale zestawienie Kate i Meghan jest bezsensowne, bo za parę lat nikt nie będzie pamiętał o H&M. Przed ślubem Kate znali wszyscy, Meghan nie jest z UK więc jasne jest, że odbędzie więcej spotkań. A wszyscy wiemy, że pracy się nie boi. Co do świąt, to w 2010 roku Kate też prawdopodobnie była zaproszona ale wolała spędzić święta z własną rodziną. Szczerze mówiąc nawet nie wiem czy William też był w tym roku w Sandringham, więc jaki byłby sens spędzać tam święta bez niego.
   Czasami mam wrażenie, że zbyt daleko chcemy iść z analizą dotyczącą rk i tego wszystkiego, można się łatwo pogubić, lepiej zajmijmy się swoim życiem.

   Usuń
  8. odpowiadać na komentarze na innych blogach - tutaj nie zaznaczając tego - słabe!

   nie wszyscy mają tyle czasu co wy, by grzebać w rk - i analizować wszystko
   nic więc dziwnego że dla większości jest dziwne, że Kate nie zdejmuje płaszcza
   a ja rozumiem porównanie Katem i Meghan, w końcu są związane z braćmi, ostatnią kobietą (tak eksponowaną w rodzinie) była Kate - więc do kogo jak nie do niej porównywać Meghan?

   swoją drogą zaczyna być tu tak jak w 2015r na blogu Marleny, nic krytycznego nie można napisać - nie żebym to zrobiła w komentarzu z 3 lutego 2018 18:21
   zadałam pytanie, a użyłam znów, bo założyłam, że zaproszenie na święta było nagięciem zasad, no i pojawienie się obok królowej na nabożeństwie też wydawało mi się takim nagięciem, zwłaszcza że brytyjskie portale tak trochę to przedstawiają

   Usuń
  9. A ja ci odpowiedziałam na to pytanie, dlaczego moim zdaniem nie jest to 'nagięcie' zasad. Uniosłam się, to fakt, ale nie wiesz co się dzieje i jakie wulgarne komentarze dostajemy o 'specjalnym' traktowaniu Meghan. To jest denerwujące. Wszyscy patrzą na to co robi z perspektywy Kate, a warto zobaczyć co robiła przed ślubem np. Diana czy Sarah, która też pojawiała się min. na balkonie pałacu Buckingham w towarzystwie królowej przed ślubem. Oczywiście założę się, że nikt tego nie wie ale jeśli już chce oceniać to mógłby to sprawdzić. Albo normalnie w świecie zapytać ale bez pretensji i przedwczesnego oceniania.

   Usuń
 2. Pewnie to była jego ostatnia wizyta przed ślubem w Afryce. Ciekawe,czy tam zabierze Meghan w podróż poślubną?

  OdpowiedzUsuń
 3. co myślicie o tej informacji, która pojawiła się chyba wczoraj, jest prawdopodobna?

  There’s a new report that says Prince Harry and Meghan Markle’s future children won’t be getting the royal treatment the same way Prince George and Princess Charlotte do. In fact, Harry and Meghan’s kids won’t be princes or princesses at all.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno tak będzie. Aby ich dzieci miałyby tytuł prince, princess królowa musiałaby wydać specjalny dokument jak w przypadku dzieci W&K. Jeśli H&M będą chcieli aby dzieci posiadały tytuł będzie to najwyżej lord/lady.
   Więcej tu:
   http://prince-harryofwales.blogspot.com/2017/06/jakie-tytuly-otrzymaja-w-przyszlosci.html?m=1

   Usuń
  2. to ciekawe, że ich dzieci staną sie księciem/księżniczką, kiedy Karol zasiądzie na tronie

   Usuń
 4. Czytałam gdzieś ze juz w tym tygodniu rozesla zaproszenia i ma być 600 osób. Czy to prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja słyszalam o 800 osobach :/

   Usuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.