sobota, 30 grudnia 2017

Druhenki i paziowie, kogo wybiorą Harry i Meghan

Podczas ślubów naszą uwagę przykuwają nie tylko państwo młodzi, ale też towarzyszące im dzieci, czyli paziowie i druhenki - najmłodsi uczestnicy ślubu. Książę Harry i Meghan Markle na pewno nie zrezygnują z tej tradycji. Liczba paziów i druhenek zazwyczaj waha się od 4 do 8 dzieci. Nie wydaje mi się, że Harry i Meghan zdecydują się na dużą liczbę maluchów, być może wzorem Williama i Kate wybiorą 6 dzieci, albo podobnie jak Sophie i Edward - 4. 
Embed from Getty Images

Książę Harry
Na początek zajmijmy się potencjalnymi "kandydatami" od strony księcia Harry'ego i rodziny królewskiej. Stuprocentowymi kandydatami wydają się być dzieci Williama i Kate, książę George i księżniczka Charlotte (wiek w roku 2018 - odpowiednio 5 i 3). Dzieci pary książęcej są uwielbiane przez Brytyjczyków i wielu ma nadzieję, że odegrają ważną rolę podczas uroczystości. Warto wspomnieć, że po ślubie siostry Kate, Pippy mają już pewne "doświadczenie" w tym temacie. Jedynym szczegółem, który może negatywnie zaważyć na ich udziale, zwłaszcza jeśli chodzi o księcia George'a jest znaczenie i rozmiar całego ślubu. Obserwując charakter George'a można mieć wątpliwości czy poradzi sobie z tak wielkim zainteresowaniem, kaplica będzie wypełniona po brzegi, a stres zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci może być paraliżujący. Miejmy jednak nadzieję, że mały książę uczęszczając do szkoły nabył więcej śmiałości i wspólnie z siostrą będzie towarzyszył Meghan w drodze do ołtarza.
Embed from Getty Images
Nie sądzę, że rola paziów i druhen przypadnie dzieciom dalszych kuzynów Harry'ego, albo wnukom księżnej Camilli tak jak to było w przypadku ślubu Williama i Kate. Wybór kogoś ze strony rodziny Spencerów także będzie dla mnie zaskoczeniem.

Warto natomiast wziąć pod uwagę Mię Tindall (4), córkę Zary i Mike'a, którzy mają świetny kontakt z Harrym. Dodatkowo Mia wydaje się być bardzo bystrą, odważną dziewczynką, więc świetnie dałaby sobie radę w roli druhenki. Z bliższej rodziny księcia możemy zastanowić się jeszcze nad córkami Petera Phillipsa, Savannah (8) i Islą (6), jeśli młoda para będzie brała pod uwagę starsze dziewczynki. Jeśli chodzi o Jamesa, syna księcia Edwarda i hrabiny Sophie nie wydaje mi się, że będzie on brany pod uwagę - w 2018 roku będzie obchodzić 11 urodziny.
Embed from Getty Images
*przewińcie w prawo, moim zdaniem Mia jest idealną kandydatką :D nikt nie będzie się nudzić

Jeśli chodzi o dwóch chrześniaków Harry'ego w 2018 roku będą mieć odpowiednio 17 i 6 lat. Moim zdaniem udział młodszego - Jaspera Dyera jest więcej niż prawdopodobny. Co ciekawe mówi się, że książę może mieć więcej chrześniaków (ok. 5/6), jednak nie mamy potwierdzenia czy jest to prawda. Być może Harry zdecyduje się też zaprosić do udziału w ceremonii dzieci swoich przyjaciół.

Meghan Markle
Meghan jest prawdopodobnie matką chrzestną dwóch córek Benity Litt. Benitta jest jedną z najlepszych przyjaciółek Meghan, a jej córki są prawdopodobnie w wieku poniżej 5 lat. Jest więc bardzo możliwe, że będą towarzyszyć Meg podczas ślubu.


Szczerze mówiąc nie wiem czy dzieci z rodziny Meghan wezmą udział w uroczystości jako paziowie i druhenki. Bardziej prawdopodobna jest obecność dzieci jej przyjaciół. Wiemy, że Meg ma świetne relacje z Jessicą Mulroney, której mąż jest synem byłego premiera Kanady. Jessica ma trójkę dzieci: bliźniaki Briana i Johna (8) i córkę Isabel (5).

Oficjalną listę paziów i druhenek otrzymamy za kilka miesięcy, ale już teraz zapraszamy Was do spekulacji, kogo zobaczymy u boku Meghan i Harry'ego.

Nasze typy:
- książę George,
- Jasper Dyer,
- księżniczka Charlotte,
- Mia Tindall,
- córki Benity Litt

6 komentarzy:

 1. "Szczerze mówiąc nie wiem czy ktoś z rodziny Meghan wezmie udział w uroczystości,"
  chyba żartujesz??

  OdpowiedzUsuń
 2. Wasz typ idealnie trafił w mój,choć myślę,że można jeszcze dorzucić córki Petera Philipsa.Dla mnie to zresztą wystarczy George i Charlotte i będę cała szczęśliwa:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zgadzam się z twoim "typem" choć dodałabym jeszcze jakiegoś chłopca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z Waszymi typami, Mia, George i Charlotte to dla mnie pewniacy, nie mogę się doczekać zwłaszcza, żeby zobaczyć jak z tym zadaniem poradzi sobie najmłodsza, myślę, że może skraść show :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się, myślę, że George i Charlotte to pewny wybór, Mia też na 90% będzie. Nie wiem, kto mógłby być u Meghan, a więc nie będę strzelać ;)

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.