poniedziałek, 9 października 2017

Dzisiejsze wyjście Harry'ego

Książę Harry odbył dziś pierwsze oficjalne wyjście po zakończeniu Invictus Games. Jako patron Royal Foundation zainaugurował współpracę z ministerstwem obrony.
Embed from Getty Images

Współpraca będzie polegać na wspólnej pomocy żołnierzom, ale także wszystkim związanym z obronnością kraju. Zdrowie psychiczne żołnierzy jest częścią kampanii Heads Together, która przynosi coraz lepsze rezultaty. Na uroczystym spotkaniu głos zabrał min. minister obrony Wielkiej Brytanii oraz książę Harry.

Dziś wieczorem Harry wręczy także nagrody organizacjom wspierającym żołnierzy.
Natomiast jutro weźmie udział w przyjęciu z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, w środę w przyjęciu na rzecz fundacji WellChild, a w czwartek we wręczeniu nagród. Zapowiada się więc bardzo pracowity tydzień dla Harry'ego.

2 komentarze:

  1. Nie ma to jak mówić z tłem w postaci babci w koronie :)
    Harry świetnie łączy pracę dla weteranów także z kampanią zdrowia psychicznego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Od razu zwróciłam uwagę, że wnuczek stoi na tle portretu babci. Praca księcia na rzecz weteranów jest imponująca.

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.