czwartek, 21 września 2017

Odpowiedź urodzinowa od księcia Harry'ego+ więcej

Dostałam dziś odpowiedź od Harry'ego na mój list z życzeniami urodzinowymi, który do niego wysłałam. Na odpowiedź czekałam około 2 tyg. Cieszę się, że w końcu dali inne zdjęcie, bo nie chciałbym mieć 4 takiego samego ;).
Dostałam również odpowiedz na list do księżnej Kate, w którym wyraziłam jak się cieszę, że będą mieć trzecie dziecko.

A jak u was? Czekacie na jakieś królewskie odpowiedzi? Ja jeszcze czekam na list od królowej Paoli :).

8 komentarzy:

 1. Gratuluję do mnie dziś dotarł długowyczekiwany odpowiedź od Kate i Williama za podziękowania za wizytę w Polsce :) poza tym napisałam do Leitzii na urodziny

  OdpowiedzUsuń
 2. Pisałam już 2 tygodnie temu do Victorii ze Szwecji. Jak myślisz dostane odpowiedź?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm ze Szwecja nigdy sie nie zgadnie ;). Ja pisalam do nich 4 razy, w tym raz do Victorii, ale dostalam tylko jedna odpowiedź od Carla Philipa. Ze Szwecji odpowiadaja głównie Carl i Sofia i do nich radzilabym pisac jak juz. Takze niestety sa male szanse ze dostaniesz odpowiedź od Vic, ale to wedlug mnie oczywiście. Zawsze warto miec nadzieję. Jednak jesli do 3 msc nic nie pezyjdzie, to znaczy ze nie odpowiadaja.

   Usuń
 3. Ja też dzisiaj dostałam odpowiedź od Harrego

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo szybkie odpowiedzi: )To nowe zdjęcie księcia zdecydowanie lepsze od poprzedniego: )

  OdpowiedzUsuń
 5. Tez się cieszę tez czekam na odpowiedz od Kate za podziękowania za wizytę w Polsce i dolaczylam album i dwie pocztówki z mokro rodzinnego miasta i gratulacje z okazji trzeciej ciąży. Tez ostatnio wyslalam do Letycji i do Sary księżnej Yorku

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.