piątek, 22 września 2017

Książę Harry odwiedzi Danię + więcej

Pałac Kensington poinformował dziś, że książę Harry odwiedzi Danię, będzie to jego pierwsza, oficjalna wizyta w tym kraju. Książę odwiedzi Kopenhagę w dniach 25-26 października, gdzie prawdopodobnie spotka się z królową Małgorzatą, duńskimi zawodnikami biorącymi udział w IG, a także pozna miejscowe programy zajmujące się problemami młodzieży.

Kolejne informacje dotyczące wizyty będą pojawiać się systematycznie jak tylko zostaną podane przez pałac.

^^^
W związku z jutrzejszym rozpoczęciem Invictus Games, mamy jeszcze kilka informacji odnośnie tej imprezy:

- na pasku bocznym pojawił się dokładny plan IG, a także spotkań Harry'ego, książę będzie starał się uczestniczyć we wszystkich rozgrywkach, spotka się z zawodnikami oraz wręczy medale
- ze względu na różnicę czasową posty będą pojawiać się dopiero wieczorem, pełna aktualizacja prawdopodobnie pojawi się następnego dnia rano
- mamy nadzieję, że wspólnie będziemy śledzić i komentować wszystkie wydarzenia oczywiście bez hejtu, ale to pewnie doskonale wiecie :)
- już dziś Harry odbędzie pierwsze spotkania, także zapraszamy do śledzenia bloga :)

4 komentarze:

 1. Może spotka się z Mary i Frederikiem?:)W końcu następca tronu Danii wspierał Invictus Games.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Fred byl na Invictus Games w 2014 w Londynie ;).

   Usuń
 2. Wreszcie! cały tydzień z Harrym i godnymi podziwu sportowcami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wieści nie mogę się doczekać!!! :)

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.