piątek, 7 lipca 2017

Wizyta Harry'ego w Leeds - dzień 2

Podczas drugiego dnia wizyty księcia Harry'ego w Leeds, nie zabrakło niespodzianek. Tym razem odwiedził on fabrykę Haribo oraz podopiecznych WellChild.


Na początku Harry odwiedził, pięcioletniego Olivera, który jest objęty programem Helping Hands, dzięki temu może przechodzić leczenie w domu. Książę wygodnie usiadł na kanapie i porozmawiał z chłopcem oraz całą jego rodziną, czterema braćmi i mamą, którą nazwał "Superwoman".

Następnie w ogrodzie, który jest specjalnie przystosowany do potrzeb Olivera poznał wolontariuszy WellChild, a nam zaprezentował pogniecioną, za dużą koszulę...Harry nie tędy droga....

Kolejnym punktem była wizyta w miejscowym szpitalu dziecięcym, gdzie Harry poznał dzieci wspierane przez fundację WellChild, a także ich rodziców, pielęgniarki i innych pracowników.

Ostatnim punktem była wizyta w nowej fabryce Haribo w Castleford, gdzie miejsce pracy znalazło wielu mieszkańców. Jak widać Harry nie mógł się jej doczekać.

Uradowany książę spotkał się z pracownikami i praktykantami, a także zwiedził fabrykę, oczywiście wcześniej odpowiednio się do tego przygotował. Jak wam się podoba jego uniform?

Na zakończenie otrzymał od dyrektora fabryki specjalnie przygotowany zestaw żelek o wdzięcznej nazwie "Harry mix". Chcielibyście spróbować? :D

5 komentarzy:

 1. Stylowo jak zawsze, zwłaszcza w tym uniformie haha :D

  OdpowiedzUsuń
 2. A Harry najbardziej cieszył się z żelek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta koszula wydaje się chyba duża, bo wsadził ją do spodni :) Mnie tam to nie przeszkadza, a wizyta w fabryce żelków Haribo...mmm sama bym kilka zjadła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolor twarzowy może odrobine za duża ale ona tutaj nie była ważna tylko to co robił Harry najbardziej cieszyła się z żelek aż sama mam ochotę na kilka z nich ;) a uniform super ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. jestem ciekawa czy Harry zabrał Meghan na mszę ku pamięci Diany.

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.