niedziela, 16 lipca 2017

Harry kupił Meghan obraz + więcej

Jak mówi właściciel galerii obrazów: "Często go widzieliśmy jak przechodził koło galerii. Pewnego razu wstąpił do nas z jednym ochroniarzem i powiedział, że szuka czegoś wyjątkowego dla specjalnej osoby w jego życiu. Widziałem, że od razu sie zakochał w dyptyku Van Donny. Jak już za niego zapłacił, to spytał się, czy możliwe by rozdzielić dyptyk na 2 części, dla niego i dla tej ważnej osoby. Kilka dni później został sfotografowany z Meghan i już zrozumiałem o co chodzi z tą specjalną osobą".
Obraz nazywa się "Everybody needs somebody to love" i jest sprzedawany w London Fine Arts Gallery. Jest złożony z 2 części, co nazwa się dyptykiem. Pierwsza część ukazuje parę trzymającą się za ręce, a druga nazwę obrazu napisaną niebieską czcionką. Harry wydał na obraz około 3 tys. funtów.


^^^
Wczoraj książę Harry i Książę William wzięli udział w meczu polo w Parku Cirencester. 
Embed from Getty Images

^^^
We wtorek Harry wziął udział w posiedzeniu zarządu fundacji Invictous Games. Nie pojawiły się żadne zdjęcia z tego spotkania.
^^^

Pojawiło się za to mnóstwo nowych zdjęć Harry'ego z koncertu The Killers w Hyde Parku.
^^^
Pojawiło się także interesujące zdjęcie Harry'ego, wykonane przez niezależną fotografkę podczas wizyty księcia w Leeds.

8 komentarzy:

 1. Piękne to ostatnie zdjęcie :) Widziałam je już na Instagramie chyba. Ciekawe czy zostało zrobione z zaskoczenia czy Harry do niego za pozował? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajny pomysł z tym obrazem! Coś oryginalnego, a nie kwiaty, czy biżuteria :)
  Jaki romantyk!

  Ciekawe, że prasa jeszcze nie wietrzy romansu między nim a tą blondi w krótkich włosach z koncertu haha

  OdpowiedzUsuń
 3. I have always been a massive fan of Prince Harry, however, he has become petulant and self centred. This woman is so not suitable to be a Royal Duchess, sorry Harry that's the truth and we do not want her cutting ribbons and kissing children anymore than she wants to do it, selfish woman. She is an actress and should remain so. If you want to marry her give up your Rights to Succession and go and live in America/Canada. How long will your princess stay with you then?.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oryginalny prezent ciekawe jak spodobał się Meghan

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnie zdjęcie świetne :) A co obrazu to bardzo ładny, ale czy właściciel galerii nie mógłby być bardziej dyskretny? Dziwne, że to tak rozgłasza, chyba dane klientów powinny być poufne...

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że książę i Meghan się pobiorą. Nie mogę się już tego doczekać. Chciałabym zobaczyć tą przemianę Meg ze zwykłej dziewczyny w pełną elegancji księżną :)
  Widać, że książę się świetnie bawił na koncercie, a zdjęcie jest piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obraz jest przepiękny. Artystka ma 31 lat, a wspaniałe grafiki na swoim koncie.

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.