czwartek, 8 czerwca 2017

Harry nadzoruje przygotowania do Invictus Games Sydney

Dziś drugi i zarazem ostatni dzień wizyty Harry'ego w Australii. A czym się dziś zajmował nasz książę w Sydney? Harry zobaczył wszystkie obiekty sportowe w Parku Olimpijskim, które będą służyły jako miejsce rozgrywek igrzysk Invictus Games w 2018 roku w Sydney.

Embed from Getty Images
Książę porozmawiał również z trenującymi weteranami i zachęcił do ich do "jeszcze cięższej pracy i poświęcenia każdej chwili na treningi, by efekt starań był jeszcze lepszy". Więcej niż 500 weteranów z 17 państw będzie ze sobą rywalizowało w 12 kategoriach sportowych we wrześniu w Toronto, w Kanadzie. 
Harry'ego na samym początku wizyty przywitała duża grupa fanów. Jak sami komentują: "On bardzo przypomina swoja mamę. Umie wzbudzić w ludziach miłość samym spojrzeniem. Jest przy tym bardzo skromny i nie wywyższa się".

Embed from Getty Images

 Co jeszcze królewscy fani czekający na Harry'ego mieli do powiedzenia? O dziwo dużo o Meghan, dziewczynie Harry'ego. Co jeszcze bardziej ciekawe, same superlatywy: "Daje jej 10/10 punktów, jest najlepsza. Ona jest piękna i urocza, on powinien się jej oświadczyć". Ktoś inny zażartował: "Jeśli nie ożeni się ze mną, to Meghan to drugi najlepszy wybór". A jeszcze inny stwierdził: "Ona powinna być księżną". Czyżby mały przełom w nastawieniu do Meghan? Zobaczmy. 

6 komentarzy:

 1. z tymi superlatywami bym nie przesadzała...na DM zadnych postępów;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziewczynom chyba chodziło o tych ludzi czekających na Harry'ego w Australii, nie o czytelników dm. wgl na daily mail każdego hejtują, a kate i willa to już szczególnie

   Usuń
 2. Szkoda,że nawet po tylu spotkaniach paparazii nie dali spokoju księciu. Jeszcze jeden dowód na to, że dziennikarzy nie zaspokoisz. Zawsze będą chcieli więcej i więcej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Meghan niech najpierw się nauczy dobrze grac w filmach, apozniej może zostać księzną;) Póki co jej w tej roli nie widzę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na szczęście nie ty o tym decydujesz :)

   Usuń
  2. Anonimowy9 czerwca 2017 11:47 na szczęście również nie ty o tym decydujesz :)

   Usuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.