piątek, 12 maja 2017

Nowe informacje

Wczoraj książę Harry jako patron Rugby Football Union, odwiedził kobiecą drużynę rugby, która przygotowuje się do Mistrzostw Świata. Książę rozmawiał z zawodniczkami, działaczami i oczywiście życzył im powodzenia na turnieju.
Embed from Getty Images
"Jest wielkim pasjonatem rugby, to fantastyczne, że przyszedł i nas wspiera. Jego wizyta była ogromnym impulsem dla zespołu, po tygodniach ciężkich treningów" - powiedziała kapitan drużyny.

W związku z planowanym przejściem księcia Filipa na zasłużony odpoczynek, dużo mówi się, że William, Kate i Harry zwiększą liczbę swoich obowiązków. Prawdopodobnie już wkrótce książę Harry zastąpi swojego dziadka na stanowisku kapitana generalnego Royal Marines.
Książę Filip pełni tą rolę od 1953 roku, w tym czasie regularnie odwiedzał jednostkę zarówno w kraju jak i za granicą. Harry również kilkukrotnie odwiedził bazę w Plymouth, a w 2008 i 2012 służył razem z nimi na wojnie. Jego kandydatura wydaje się więc oczywista i myślę, że jest to bardzo dobra decyzja.

3 komentarze:

  1. Wspaniałe że młode pokolenie przejmuje obowiązki wybór Harrego na kapitana jest idealny biorąc pod uwagę jego służbę i to co robi dla weteranów mam nadzieję że dzięki temu będziemy go częściej widywac W mundurze

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam Marynarkę UK. Cieszę się, że to właśnie Harry przejął tą zaszczytną rolę. Książę Edynburga wie, co robi.

    OdpowiedzUsuń
  3. Doskonale, bo nie wyobrażam sobie by to Wiliam zastąpił na tym stanowisku dziadka. W porównaniu z Harry'm jest nierobem ;)

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.