poniedziałek, 29 maja 2017

Instagram bloga + program wizyty w Singapurze i Australii

Chciałyśmy was serdecznie zaprosić do zaobserwowania oficjalnego Instagrama naszego bloga. Na Instagramie będą się pojawiać posty z wyjść Harry'ego, niewidziane zdjęcia księcia czy zdjęcia z dzieciństwa. Mimo że Instagram będzie główne o Harrym, to będą się tam również pojawiały sporadycznie posty o innych royalsach przy jakiś większych królewskich okazjach. Na Instagramie będę również na bieżąco umieszczała odpowiedzi na listy, które wysłałam do członków rodzin królewskich oraz książki i gazety o tematyce królewskiej.

 Serdecznie zapraszamy!


^^^
Został także udostępniony szczegółowy program wizyty Harry'ego w Singapurze i Australii:

3 czerwca - przylot do Singapuru

4 czerwca - przyjęcie Action for Aids oraz uczestniczenie w Iftar

5 czerwca - Royal Salute Polo Cup (zbieranie pieniędzy dla Sentebale)

7 czerwca - zainicjowanie Invictus Games Sydney 2018 (Harry wygłosi mowę), przyjęcie dla uczestników Invictus Games Toronto i ich rodzin, pokaz gier Invictus Games

8 czerwca - prywatny dzień wypełniony spotkaniami z zarządem Invictus Games Sydney

1 komentarz:

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.