niedziela, 28 maja 2017

Harry na meczu rugby w Londynie + więcej

W sobotę książę Harry oglądał mecz rugby na stadionie Twickenham w Londynie, pomiędzy Wasps R.F.C, a Exeter Chiefs. Harry'emu towarzyszył Mark Dyer i jego przyjaciel, Arthur Landon (oraz oczywiście ochroniarze). Finał rozgrywał się w obrębie Aviva Premiership Rugby. 
Barack Obama napisał wczoraj na swoim Twitterze, że dobrze było zobaczyć jego przyjaciela księcia Harry'ego w Londynie, by przedyskutować z nim pracę ich fundacji i osobiście przekazać kondolencje dla ofiar ataku w Manchesterze.
^^^
Pojawiło się także nowe zdjęcie księcia i dr Chrisa van Tullekena z dokumentu "The Truth about HIV". 
Okazja do zobaczenia Harry'ego pojawi się już we wtorek i to dwa razy. Harry weźmie udział w Garden Party w Pałacu Buckingham oraz oficjalnie "zatwierdzi" drużynę UK biorąca udział w igrzyskach Invictus Games w Toronto.

1 komentarz:

  1. ostatnie zdjecie...przystojniaczek;-)

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.