czwartek, 18 maja 2017

Harry i William na wręczeniu nagród

Dziś w St. James's Palace książę Harry i książę William wręczyli nagrody imienia księżnej Diany.

Embed from Getty Images
Nagroda została ustanowiona aby uczcić pamięć księżnej Diany, aby pokazać, że młodzi ludzie mogą zmieniać na lepsze nasz świat. W tym roku uhonorowanych zostało 20 osób z całego świata, którzy bezinteresownie okazują pomoc innym.
Książęta spotkali się z laureatami, którzy opowiedzieli im o swojej bezinteresownej pracy na rzecz innych. Harry przyznał, że także Diana udzielała się charytatywnie, nawet bez udziału mediów.
"Jedną z rzeczy jakich nauczyła nas mama jest to, aby robić dobre rzeczy kiedy nikt nie patrzy. Odwiedzała szpitale nocą, spędzała wiele godzin na pisaniu listów, aby prywatnie wspierać innych. Osiągnęła wiele, będąc w świetle reflektorów, ale też ciężko pracowała gdy kamery znikały. To właśnie łączy ją z laureatami nagrody - bezinteresowna pomoc".

***
Dziś o 22:15 (ang) na Sky Sports 1 wyemitowany zostanie odcinek "School of Hard Knocks" z gościnnym udziałem księcia Harry'ego! 
Podano także, że książę odwiedzi Singapur i Sydney w dniach 4-8 czerwca, a już w sobotę zobaczymy go (prawdopodobnie razem z Meghan,która przyleciała we wtorek do Londynu) na ślubie Pippy Middleton.

2 komentarze:

  1. Synowie ida w slady slawnej mamy:) Szczerze mowiac jest mi to obojętnę czy Harry bedzie z Meg na slubie czy nie, jej obecnosc mnie zupełnie nie interesuje i jej osoba jest mi całkowicie obojętna:) Natomiast ciekawa jestem jak beda sie zachowywac George i Charlotte:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Synowie Diany są najlepszymi osobami do rozdania takich nagród.Myślę,że to dla nich też ważne, w ten sposób honorują inne osoby ,ale przypominają o swojej matce,mogą już bez bólu i żalu o niej rozmawiać.

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.