wtorek, 2 maja 2017

Gif miesiąca - kwiecień + więcej

Przed Wami najciekawsze momenty z poprzedniego miesiąca, działo się dużo i wybór na pewno nie będzie prosty, ale zachęcamy Was do wzięcia udziału w ankiecie!

1.

 2.

 3.

4.

5.

6.

7.

8.

 9.

10.

11.

 12.

 13.

 14.

15.

 16.

17.

 18.

***
Pojawiła się także informacja, że na początku czerwca Harry uda się do Singapuru (prawdopodobnie 5) weźmie tam udział w charytatywnym meczu polo. Następnie odwiedzi Sydney w związku z Invictus Games 2018.

4 komentarze:

 1. Harry z dziećmi czy Harry z psem czy Harry z weteranami? Trudniej to już chyba nie mogło być ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe czy pojedzie z Meghan :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech jedzie...ale jej obecność przyćmi te wydarzenia i znow zrobi sie medialna szopka

   Usuń
  2. Wolę widzieć Harrego samego na takich wydarzeniach niz z nią...zycie prywatne to zycie prywatne a dzialanosc charytatywna to dzialaność charytatywna a nie pole do promowania samej siebie

   Usuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.