niedziela, 23 kwietnia 2017

Rozpoczęcie londyńskiego maratonu

Dzisiaj rozpoczął się tak długo wyczekiwany przez książęce trio maraton, odbywający się na ulicach Londynu!


Przed rozpoczęciem biegu, Harry, William i Kate spotkali się z biegaczami wspieranymi przez Heads Together.

Następnie wszyscy razem poprzez wciśnięcie przycisku uroczyście rozpoczęli bieg i od razu włączyli się do kibicowania zawodnikom.
Wielu uczestników nosiło opaskę kampanii Heads Together, co na pewno ucieszyło Williama, Kate i Harry'ego, którzy bardzo ich do tego zachęcali. Natomiast oni pojawiali się w kilku punktach biegu, aby dopingować zawodników. Biegacze nie zwracając uwagi na swój wynik końcowy często zatrzymywali się przy kibicujących royalsach :DNa zakończenie biegu, William, Kate i Harry wręczyli wszystkim uczestnikom medale. Harry, który jest patronem maratonu od 2012 roku nagrodził zwycięzców we wszystkich kategoriach.

5 komentarzy:

 1. Piękny sposób w jakich ich wspierają -niezwykle żywiołowy i szczery.Wynik jest nieważny. .
  Najważniejsze to piękny cel otworzenia ludzi na siebie nawzajem i swoje problemy oraz oczywiście uściśnięcie ręki royalsa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam ciekawa czy pojawi sie post z dzisiaj bo,ostatnio troche słabo z waszą obecnościa i jakością postów. Mam nadzieję że to chwilowe bo uwielbiam wasze notatki tematyczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, trochę się opuściłyśmy, ale Ania przygotowuje się do matury, a ja mam ostatnio trochę więcej zajęć na uczelni. Jednak w miarę możliwości staramy się uzupełniać chociaż posty z wyjść, bo wiemy, że nadal odwiedzacie bloga, za co bardzo dziękujemy :)
   Mamy nadzieję, że za jakiś czas wrócimy do pełnej aktywności, a w wakacje planujemy zmiany na blogu, zarówno w wyglądzie jak i w treści i jakości postów. Chciałybyśmy pisać więcej o pracy charytatywnej Harry'ego, dokładnie opisać organizacje, którym patronuje, relacje z rodziną. I oczywiście przetłumaczyć wam kilka zaległych wywiadów z nim. Więc mamy nadzieję, że dalej będziecie z nami :)

   Usuń
  2. Pewnie, że będziemy :) Trzymam kciuki za maturę i egzaminy :) Powodzenia! :)

   Usuń
 3. Najlepsze zdjęcie to to, gdzie Harry trzyma rękę na plecach Willa, a Will na plecach Kate :D

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.