czwartek, 20 kwietnia 2017

Otwarcie The Global Academy

Książęce trio otworzyło dziś The Global Academy, szkołę która będzie wspierać młodzież w osiągnięciu sukcesu medialnego.

William, Kate i Harry zwiedzili cały obiekt, a także porozmawiali z młodzieżą i zapoznali się z programem nauczania.


Global Academy jest wspierana przez organizację Heads Together więc nie mogło obyć się bez rozmowy na temat zdrowia psychicznego.

4 komentarze:

 1. Cała trójka prezentowała się dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Harry wygląda jakoś dziwnie ... normalnie :) Po tych wszystkich modowych eksperymentach z ostatnich miesięcy to aż dziwnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ich wsparcie dla kampanii jest godne podziwu.Widać,że bardzo im zależy, aby ludzie po prostu zaczęli rozmawiać o swoich problemach,nie lekceważyli depresji,zmian nastrojów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam jak pojawiają się razem :) Zawsze jest im wesoło i można obserwować ich wspólne reakcje.

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.