poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Harry wziął udział w kursie + wiecej

Książę Harry wziął udział w dwudniowym kursie doradczym na temat "pierwszej pomocy" ludziom cierpiącym na choroby psychiczne, a szczególnie kurs skupiał się na problemach weteranów wojennych. Główne kwestie poruszane na kursie to:
-co zrobić kiedy taka osoba przyjdzie do ciebie z problemem
-jakich słów powinno się użyć 
-w jakim kierunku te słowa skierować 
-jakie są główne problemy psychiczne z jakimi zmagają się weterani
20 marca rano, przed przyjęciem w ambasadzie Nepalu, Harry spotkał się z panem Markiem Collinsem, który wyjaśniał księciu ideę projektu "Veterans Gateway".

Natomiast 16 marca książę Harry jako patron Sentebale wziął udział w posiedzeniu zarządu fundacji, które miało miejsce w siedzibie organizacji w Londynie. Z żadnych z tych wyjść nie pojawiły się zdjęcia.

Kolejna okazja by zobaczyć Harry'ego nadarzy się już jutro. Natomiast w środę książę razem z Willem i Kate weźmie udział we mszy upamiętniającej ofiary ostatniego zamachu w Londynie.

Ps. Pałac Kensington nadal nie udostępnił filmiku, który Harry nagrał dla Heads Together. Czas uzbroić się w cierpliwość. ;)

Książę Harry odwiedził Duncana Slatera, który ma za sobą dwie amputacje i przygotowuje się do maratonu na Saharze. Wizyta Harry'ego była dla niego niespodzianką, w 2013 roku razem wzięli udział w wyprawie na biegun południowy.

3 komentarze:

  1. Fajnie że tak często będziemy widzieć Harrego już nie mogę się doczekać kolejnych wyjść

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No właśnie mam wrażenie, że od ostatniego razu kiedy go widzieliśmy minęły wieki :) Ale widać, że w wolnym czasie nie próżnuje i za wielki plus :)

      Usuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.