sobota, 29 kwietnia 2017

Harry na meczu rugby + więcej

Dziś po południu książę Harry jako patron i wielki fan rugby obejrzał mecz pomiędzy brytyjską Armią, a Marynarką Wojenną na stadionie Twickenham.

W tym roku odbywa się setny mecz pomiędzy tymi drużynami. Przed rozpoczęciem Harry spotkał się z zawodnikami, a następnie wszyscy odśpiewali hymn.

Embed from Getty Images
Książę obejrzał mecz w towarzystwie weteranów, którzy brali lub będą brać udział w Invictus Games. Harry wiele razy mówił, że w gronie żołnierzy zawsze świetnie się bawi i chyba tym razem nie było inaczej ;)
Mecz wygrała drużyna reprezentująca Armię, a książę wręczył zwycięzcom puchar.
***
Harry w środę odbył też kilka spotkań w Pałacu Kensington, min. z grupą weteranów, która wkrótce rozpocznie wyprawę rowerową przez Wielką Brytanię, a także z grupą wojskową zajmującą się zdrowiem psychicznym. Wieczorem uczestniczył w kolacji z Dylanem Hartleyem.

2 komentarze:

 1. Jak zwykle świetnie się bawi:)R
  To wspaniale,że w pomocy innym odnajduje radość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak.:) Wspaniale, że znalazł sobie "niszę", w której się świetnie odnajduje.

   Usuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.