środa, 19 kwietnia 2017

Dzisiejsze wyjście Harry'ego + więcej

Dziś, po krótkiej przerwie książę Harry wrócił do obowiązków i otworzył targi poprzedzające londyński maraton.

Harry z niewielką pomocą 5-letniej Melissy uroczyście otworzył miejsce, gdzie przez kilka następnych dni biegacze będą min. odbierać swoje numerki startowe. Książę osobiście wręczył kilka z nich, a także porozmawiał z biegaczami.
Spotkał się też z zawodnikami Heads Together, oraz przekazał im specjalną wiadomość ;)
***
W związku z promocją maratonu i organizacji HT, Harry i William odpowiedzieli na kilka pytań dotyczących zdrowia psychicznego. Harry mówił min. o tym jak wojsko wpłynęło na jego zainteresowanie zdrowiem psychicznym, oraz jak rozmowa o problemach psychicznych zmienia społeczeństwo żołnierzy. Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj-> KLIK

Na pewno też słyszeliście o wywiadzie, który Harry udzielił Bryony Gordon, jeżeli jesteście ciekawi co powiedział i macie wolne 30 min to serdecznie zapraszamy do wysłuchania.

4 komentarze:

 1. Czy ten wywiad jest gdzieś dostępny w formie pisemnej? Po angielsku oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.pudelek.pl/artykul/108920/ksiaze_harry_o_smierci_matki_odciela_mnie_zupelnie_od_moich_emocji_na_kolejne_20_lat/

  Wzruszyła się :/

  OdpowiedzUsuń
 3. W wolnej chwili przesłucham :)

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.