wtorek, 21 marca 2017

Książę Harry w Leicester

Dziś książę Harry odbył szereg spotkań w Leicester, spotkał się min. z dziećmi, zaprezentował piłkarskie umiejętności, a także zamienił się w kelnera.

Na początku Harry odwiedził Evington Valley Primary School gdzie działa program "Yes You Can" wspierający rozwój i zainteresowania dzieci. Przed szkołą książę spotkał się z młodzieżą, z którą cały czas żartował i śmiał się.

Potem odwiedził jedną z klas szkoły, gdzie zobaczył jak działa program. Spotkał się tam z dziećmi oraz młodymi mentorami, a także obejrzał występy muzyczne.
Kolejnym punktem wizyty w Leicester był ośrodek LASS, który pomaga osobom zakażonym i mającym związek z wirusem HIV. Są tam też prowadzone warsztaty i szkolenia, mające na celu podniesienie świadomości w zakresie wirusa HIV.

W ośrodku był właśnie serwowany posiłek, Harry bez wahania sięgną za talerze i rozdawał je uczestnikom programu.

Ostatnim punktem wizyty była organizacja Pink Lizard, która zajmuje się rozwojem poprzez sport. Harry wziął udział w treningu i poznał wszystkich młodych uczestników programu.

3 komentarze:

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.