sobota, 11 marca 2017

Harry na meczu rugby

Dziś po południu książę Harry oglądał z trybun mecz rugby pomiędzy Anglią, a Szkocją.

Harry przybył na stadion Twickenham i zajął miejsce na trybunach obok ministra obrony Wielkiej Brytanii, Michaela Fallona.

Na meczu pojawiła się także księżniczka Anna, która jest patronką Szkockiej drużyny rugby. Harry, który patronuje Angielskiej drużynie na pewno ucieszył się z przebiegu meczu i tego, że "jego" zespół wygrał, aż 61 do 21.

^^^
Na bocznym pasku pojawiła się zakładka z najbliższymi wyjściami Harry'ego. Zachęcamy Was do zaglądania na stronę, bo w następnym tygodniu będziemy widzieć księcia niemal codziennie!

4 komentarze:

 1. Fajnie, że Harry będzie miał więcej wyjść. Tak wogóle to ogladałam dziś film na jedynce z Megan w roli głównej, nazywał się się chyba Iskry miłości czy coś takiego. W sumie całkiem okej pewnie bym go nie obejrzała ale jak zobaczyłam Megan to musiałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam mecz na Canal+ :) Uwielbiam jak Harry zawsze się wczuwa kiedy śpiewa hymn. Widać, że jest patriotą i bardzo kocha babcię ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się jego krawat :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że będziemy widywać go częściej :)

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.