piątek, 17 lutego 2017

Harry na treningu rugby

Książę Harry pojawił się dzisiaj na stadionie Twickenham aby obejrzeć trening angielskiej drużyny rugby.

Harry przejął patronat nad związkiem rugby pod koniec 2016 roku, kiedy królowa Elżbieta ze względu na swój wiek ograniczyła liczbę swoich patronatów, przekazując je młodszym członkom rodziny. Myślę, że powierzenie tej organizacji Harry'emu to świetny krok, ponieważ jak wiemy rugby jest ulubionym sportem księcia.
Książę razem z członkami organizacji wspierającej rugby oraz z młodymi wolontariuszami obejrzał trening pierwszej drużyny z trybun.

Następnie Harry spotkał się z trenerem, któremu coś zawzięcie tłumaczył...

Na koniec porozmawiał z zawodnikami.

6 komentarzy:

 1. To w stylu Harry'ego tłumaczyć coś z rugby jego trenerowi :)
  Ale dobrze,że wspiera to czym jest zainteresowany.

  OdpowiedzUsuń
 2. Harry jest kibicem rugby więc pewnie przekazuje trenerowi jaką taktykę powinien obrać na kolejny mecz ;) Ale ten trener akurat chyba zna się na rzeczy bo Anglia nie przegrała od iluśtam spotkań a ostatnio pokonali na wyjeździe Walię :) Pewnie teraz Harry śmieje się z Williama ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Chyba miłość mu tak służy ;)

   Usuń
  2. Raczej widać że lubi rugby:)

   Usuń
  3. No właśnie ostatnio był jakiś przygaszony ale tutaj wygląda bardzo dobrze. Nie wiem kogo/czego to zasługa ale miło widzieć go szczęśliwego :)

   Usuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.