poniedziałek, 27 lutego 2017

Dzisiejsze wyjście Harry'ego

Dziś książę Harry odwiedził organizację Big White Wall zajmującą się zdrowiem psychicznym.

Organizacja oferuje pomoc osobom z problemami psychicznymi...online. Myślę, że to świetna inicjatywa, teraz każdy korzysta z internetu, zazwyczaj tracąc swój czas, ale jak widać są też osoby, które wykorzystują internet do pomocy innym. Osoby potrzebujące mogą dzielić się swoimi problemami zarówno z lekarzami oraz sami ze sobą, dzięki temu jest im łatwiej pokonać chorobę.

Harry, (prezentując nowe spodnie, co się z nim dzieje?!) odwiedził biuro organizacji gdzie rozmawiał z pracownikami, wolontariuszami. Spotkał się także z podopiecznymi, którzy podzielili się z nim swoimi historiami. Z pomocy lekarzy korzystają min. weterani wojenni i ich rodziny, jak można się domyślać Harry był bardzo zainteresowany ich losami. Big White Wall jest partnerem organizacji Heads Together.

10 komentarzy:

 1. te zdjęcia gdzie idzie, wygląda jakby był w złym humorze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest tylko i aż człowiekiem :)

   Usuń
  2. Moim zdaniem to reakcja "alergiczna" na fotografów :)

   Usuń
 2. Cieszę się że młodzi członkowie brk tak się angażują w promocję zdrowia psychicznego, powinni jeszcze rozpocząć kampanię żeby przekonać ludzi, że lekarze psychiatrzy nie leczą tylko "wariatów" i nie należy się wstydzić korzystania z ich pomocy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. co on taki naburmuszony?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy może mieć gorszy dzień :) Moim zdaniem wygląda profesjonalnie, nie zawsze musi uśmiechać się szeroko. A ubiór bardzo mi się podoba :)

   Usuń
  2. Poniedziałek :P

   Usuń
  3. Nie jest naburmuszony! Myślę, że mina raczej adekwatna do tematu spotkania.Mozna się spodziewać, że nasłuchał się wielu przytłaczających historii. Więc pewnie mu nie do śmiechu. Sama mam bliską osobę z ogromnymi zaburzeniami psychicznymi. To naprawdę nie jest nic przyjemnego.
   Pozdrawiam
   Gosia

   Usuń
  4. Ja tam nie widzę, aby był naburmuszony ;) To, że się raz nie uśmiechną nie oznacza, że ma zły humor ;)

   Usuń
 4. Może Meghan postarała się wzbogacić jego szafę? ;)

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.