poniedziałek, 5 września 2016

Harry odwiedzi Karaiby!!! + więcej

Tak jak przypuszczałyśmy Harry odbędzie w tym roku kolejną podróż. Pałac Kensington oficjalnie ogłosił podróż księcia na Karaiby! Harry późną jesienią w imieniu królowej odwiedzi takie miejsca jak: Barbados, Antigua, Barbuda, Grenada, Gujana i wiele innych.
Wizyta członka rodziny królewskiej zbiegnie się ze świętowaniem 50 rocznicy niepodległości Barbadosu i Gujany oraz w 35 rocznicę niepodległości Antigui i Barbudy. Warto wspomnieć, że książę odwiedził już Barbados w 2010 roku.


Więcej informacji otrzymamy w przeciągu kilku dni, ale już teraz możemy stwierdzić, że podróż może trwać dłużej, być może 5-8 dni ze względu na ilość miejsc, które Harry odwiedzi. Będzie to jego drugie Royal Tour w tym roku i na pewno dostarczy nam równie wiele przyjemności!

Osobiście nie możemy się już doczekać! A Wy?

^^^
Za dwa dni rozpoczyna się także Paraolimpiada w Rio, Harry przesłał wiadomość to sportowców, wśród których są także żołnierze, którzy brali udział w Invictus Games.
"Pamiętam Wasz występ na Invictus, a teraz zobaczę was w Rio, nie mogę sobie wyobrazić lepszego przykładu jaki daje sport. Wiem, że zawodnicy będą konkurować z tym samym duchem Invictus jak w Orlando i w Londynie. Motywacją nie będzie tylko zwycięstwo, ale pchanie swoich ciał i umysłów do absolutnej granicy, aby udowodnić światu, że istnieje życie po kontuzji.
 Czy będziesz oglądać zmagania w Rio w telewizji czy gdziekolwiek indziej, jestem pewien, że ci zawodnicy cię zainspirują. Jestem dumy z tego co osiągnęli i będę dopingował każdego z nich".
 
Zwrócił się także do 11 zawodników IG: "Do wszystkich zawodników, którzy reprezentować będą swoje narody - mam tylko jedno do powiedzenia, to co zrobiliście to niesamowite osiągnięcie! Trenowaliście ciężej niż kiedykolwiek, ale dotarcie do mety nie będzie łatwe. Wiecie o tym lepiej niż ktokolwiek inny, pielęgnujcie ten moment, kiedy możecie ponownie służyć swojemu kraju. Pochłaniajcie oklaski i atmosferę inspirując miliony, ale co najważniejsze - bawcie się dobrze! - Harry".

*Jeśli chodzi o dom, który Harry miał kupować, to okazało się to wymysłem mediow, a właściciel posiadłości powiedział, że książę go nie kupuje i dom jest wciąż na sprzedaż. Więc Harry jednak dalej będzie "męczyć" się w Nottingham Cottage. ;)

10 komentarzy:

 1. I kiedy ktoś mial nadzieję na to, Kate i William będą mieć w końcu więcej pracy niż Harry... hehe marzenie
  Świetna wiadomość!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni nawet nie robią 1/4 tego co Harry...

   Usuń
  2. Znowu zaczynacie?

   Usuń
  3. Na Williama i Kate przyjdzie czas jak Karol zostanie królem, a wtedy Will jako bezpośredni następcą tronu automatycznie będzie miał więcej obowiązków reprezentacyjnych. Teraz niech swój czas poświęcają dzieciom, które właśnie teraz najbardziej potrzebują uwagi mamy i taty. Wyluzujcie.

   K.

   Usuń
 2. No przecież William i Kate trzeba będą mieć drugie Royal Tour.Niech każdy pracuje jak chce a jak Harry może to niech robi więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak William i Kate moga to też niech robią więcej. Mary 400 wyjść rocznie(z 4 dzieci i tak wiem wiem że mary jest następczyia ale to nie ma znaczenia) a Kate ma rocznie 66 wyjsc, to sądzę że ma czas. A Will pracuje tylko 8 h tygodniowo jako pilot, więc też ma czas na więcej wyjść.

   *nie zapominajmy że każde pełne 2 dni w tygodniu Harry pracuje w Ministerstwie Obrony.

   Usuń
  2. Owszem, Harry właściwie cały czas poświęca pomocy innym ale miejsce w sukcesji ma znaczenie i to duże bo to tak jakby porównać Sarah Chatto do księcia Karola. Im bliżej tronu tym więcej roboty. Po drugie Windsorowie to nie przyjazna mediom skandynawska rodzinka królewienek i królewiczów słynąca z wakacyjnych zdjęć dzieciaczków publikowanych na fb

   Usuń
  3. Po co atakujesz inne monarchie??
   Bo są bardziej pracowite niż Księstwo Cambridge?

   Usuń
 3. Ale super! :)

  A. D

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.