wtorek, 9 sierpnia 2016

Co nowego + informacja - opowiadanie

Książę Harry nadal przebywa w Afryce, spędzi tam jeszcze cały sierpień i być może początek września. 
Na razie nie pojawiają się, żadne zdjęcia i nie oczekujmy, że coś się pojawi. Harry chce pracować w spokoju, a nie z wszechobecnymi fotografami.

^^^^^
Po akcji księcia związanej z popularyzacją testów na HIV i jego publicznym pokazaniu swojego badania, liczba testów wzrosła aż 5-krotnie! Fundacje odnotowują wzrost sprzedaży testów, które każdy może zrobić samodzielnie w domu. Możemy więc przypisać kolejny sukces na konto Harry'ego.

^^^^^
Pojawił się także, krótki filmik z Invictus Games, który przedstawia Michelle Obamę i księcia Harry'ego na spotkaniu ze sportowcami USA.^^^^
W głosowaniu na gif miesiąca lipca, zwyciężyły gify ze spotkania z dziećmi:^^^^
I na koniec najważniejsza informacja dla fanów "Historii miłosnej księcia Harry'ego".
Wspólnie z Asią, która pisała opowiadanie postanowiłyśmy na razie zawiesić tę serię. Oczywiście nie na zawsze, następne części kiedyś się pojawią, może za tydzień, miesiąc, a może w grudniu. Każdy kto coś pisze wie, że wena raz jest, a raz jej nie ma. A my nie chcemy publikować czegoś niedopracowanego i czegoś na "szybko". Dlatego mamy nadzieję, że to zrozumiecie i dacie nam czas :)

8 komentarzy:

 1. to było raczej do przewidzenia, że akcja księcia odniesie sukces, ale że aż 5-krotnie to naprawdę duże osiągnięcie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książę Westminsteru Gerald umarł wczoraj :(.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda,że na razie nie będziecie publikować części opowiadania,ale będę czekać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czemu Harry nosi czarny mundur, a Karol i Will mają czerwone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponieważ Harry nie jest pułkownikiem.

   Usuń
 5. http://www.laineygossip.com/Prince-Harry-on-the-beach-and-playing-rugby-in-bare-feet-in-South-Africa/41373

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest chyba artykuł z grudnia zeszłego roku, ale świetne zdjęcia. thx

   Usuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.