środa, 27 lipca 2016

Harry wyjeżdża do Afryki!

Książę Harry ponownie w okresie wakacyjnym postanowił udać się do Afryki, aby wziąć udział w projekcie ochrony przyrody. Tego lata będzie współpracował z ekspertami nad stworzeniem programu, który będzie wspierał ważne inicjatywy koncentrujące się na ochronie przyrody i zwierząt w  południowej Afryce oraz wspierał lokalną społeczność.

Embed from Getty Images

Harry będzie pracował również przy programie "500 słoni" stworzonej przez Parki Narodowe. Zwierzęta zostaną przeniesione do Malwii z dwóch innych Parków. Ma to zapobiec ich wyginięciu, ze względu na kłusownictwo - słonie afrykańskie są zdziesiątkowane, migracja ma być nadzieją na przetrwanie.

Ostatniego lata książę brał udział w programie ratowania zwierząt i spędził w Afryce aż 3 miesiące, tym razem podróż ma być krótsza i Harry wróci do Anglii na początku września, lub przed swoimi urodzinami - 15 września.

Pamiętajmy, że Harry w tym roku przedłużył też swój pobyt Nepalu, gdzie przez 6 dni pracował przy odbudowie zniszczonych budynków.

~~
Są to kolejne wakacje, które książę spędza na pracy i pomocy innym, naszym zdaniem to świetna sprawa, że poświęca swój prywatny czas na działalność charytatywną. Harry kocha Afrykę, więc takie zajęcia na pewno sprawią mu wielką przyjemność. Choć czasem szkoda, że nie chce wyjechać na taki prawdziwy urlop "pod palmami". Ale taka wakacyjna praca i pomoc świadczy tylko i wyłącznie o tym jakim wspaniałym jest człowiekiem.

Ps pochwalamy oczywiscie inicjatywę Harry'ego ale ten człowiek od 2 lat nie był ja żadnym wypoczynku, nawet krótkim. A sądzę że taki by mu się przydał by zregenerować siły i odpocząć, bo on naprawdę ciężko pracuje.

A Wy co myślicie o jego "wakacjach"?

4 komentarze:

 1. Piękna inicjatywa i piękne działanie Harry'ego.
  Co do poprzedniej notatki,to stwierdzam,że Harry musi znaleźć sobie żonę,tu chodzi o jego zdrowie !Ile można jeść gotowe dania,fast foody i podkradać jedzenie od Kate i Williama? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powinien chłop odpocząć :) To dobrze, że się nie obija, ale co za dużo o niezdrowo. Ma problem z plecami, powinien się oszczędzać, bo plecy to nie taka prosta sprawa. To kręgosłup-podstawa każdego człowieka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W jakiś sposób ten pobyt w Afryce to połączenie pracy i wakacji. Piękne tereny, zwierzęta, ludzie...ach Harry! Jak dobrze, że chociaż Ty tak robisz :))

  OdpowiedzUsuń
 4. wydaje mi się, że Harry po prostu nie lubi siedzieć bezczynnie i dlatego wybiera tego typu "wakacje". :)

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.