środa, 20 lipca 2016

Harry w RPA

Kilka dni temu książę Harry udał się do RPA, gdzie odbywa się międzynarodowa konferencja na temat AIDS. Uczestniczą w nim osoby związane z organizacjami charytatywnymi zajmującymi się problemem AIDS. Harry jako patron Sentebale weźmie jutro udział w konferencji, tak jak książę Seeiso czy Elton John. Podczas jutrzejszego spotkania wygłosi przemówienie o roli młodych osób w zwalczaniu wirusa HIV. Udział w konferencji jest kontynuacją pracy Harry'ego związaną z zakończeniem "tabu" otaczającego AIDS.
Dziś książę pojawił się w Durbanie i odbędzie serię prywatnych spotkań przed jutrzejszą konferencją.

Korzystając z okazji i tego, że Harry przebywa w Afryce odwiedził on Sentebale, gdzie spotkał się z dziećmi oraz pracownikami organizacji. W Lesotho książę spędził parę dni przed konferencją.
^^^^
Tydzień temu książę odwiedził także swoje inne patronaty min. Royal Foundation oraz spotkał się z zarządem Sentebale, niestety nie pojawiły się z tych wyjść żadne zdjęcia.

^^^^
Na początku lipca Chelsy Davy oraz Cressida Bonas pojawiły się na Serpentine Summer Party. Robiły sobie razem zdjęcia i sprawiały wrażenie, że bardzo się lubią. Ciekawe - zwłaszcza, że kiedy Harry był z Cressidą to miały dość chłodne relacje.
Embed from Getty Images

4 komentarze:

 1. Pewnie razem szukają żony dla Harry'ego :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E, gdzie tam. Założyły klub byłych dziewczyn Harry'ego haha :D

   Usuń
 2. Nie mogę do czekać jutrzejszego przemówienia Harrego :) Swoją droga może Cressida i Chelsy szykują coś ciekawgo jakiś wywiad jak im było źle z Harrym .?

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że dzieciaki czują się szczęśliwe przy Harrym. Zresztą on też czuje się, jak w domu. Dzieci z Lesotho pięknie śpiewały na koncercie w Kensington Palace i dzięki temu mogą mieć lepsze warunki bytowe. Książę Harry jest z nich dumny.

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.