czwartek, 7 lipca 2016

Dzisiejsze spotkanie Harry'ego + więcej

Dziś rano książę Harry odwiedził King's College NHS, który specjalizuje się w pomocy zakażonym wirusem HIV. Harry razem z lekarzami i specjalistami w tej dziedzinie wziął udział w dyskusji, na temat pomocy chorym. Największym problemem z jakim się zmagają jest późna diagnoza, która wyklucza skuteczne leczenie.
Embed from Getty Images

W Wielkiej Brytanii systematycznie zwiększa się liczba zakażonych i jest ona większa niż kiedykolwiek. Książę był wstrząśnięty tym co usłyszał i powiedział: "Nie chcę straszyć ludzi, ale to jest problem, który jest tuż obok. Mamy obowiązek wobec siebie i wobec innych osób. To takie proste - po prostu zróbcie test. Musimy znormalizować testy i obalić ich piętno".

Jak wiemy problem HIV jest mu bardzo bliski, od lat działa w Sentebale i teraz zamierza też zmierzyć się z tym problemem w Wielkiej Brytanii. Dzisiaj był wyraźnie poruszony rzeczami jakie były omawiane i widać było, że jest bardzo zainteresowany. I zadawał wiele dociekliwych pytań: "Jak wiele osób nie mówi o chorobie swojej rodzinie? Dlaczego chorzy boją się mówić o tym bliskim?"


Harry spotkał się również ze wszystkimi pracownikami i personelem medycznym. Powiedział: "Dziękuje Wam za waszą świetną pracę - trzymajcie tak dalej".

^^^^^^^^^
Natomiast wczoraj Harry uczestniczył w spotkaniu przedstawicieli organizacji charytatywnych, ekspertów i specjalistów, dyskutowali oni nad sytuacją trudnej młodzieży i ich zaangażowaniem w sport. 

We wtorek po spotkaniu Harry został po raz setny poproszony o selfie i po raz setny odmówił :D
Harry! Harry, możemy dostać zdjęcie? Selfie?
Nienawidzę selfie!

5 komentarzy:

 1. Harry chyba godzinę czyścił te buty taki blask :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Co ten Harry przeżyje przez to selfie ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie fanki specjalnie go o to pytają licząc na to, że kiedyś się złamie...;)

   Usuń
 3. Widziałyście to zdjęcie? :D
  http://ginger-ninjas.tumblr.com/image/147048777893

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.