niedziela, 12 czerwca 2016

The Patron Lunch + Czy Harry dalej ma problemy z plecami?

Dziś na The Mall w Parku St James odbyła się największa w historii tej okolicy "impreza uliczna". Została ona zorganizowana przez wnuka Królowej Elżbiety, Petera Philipsa. Jest ona częścią obchodów 90 urodzin Królowej i ma na celu celebrowanie 600 patronatów Elżbiety II. Gośćmi tego wydarzenia byli głównie członkowie fundacji charytatywnych, którym patronuje Królowa. Więcej możecie przeczytać w poprzednim poście: tutaj
Embed from Getty Images

Na początku mogliśmy oglądać członków rodziny, którzy na The Mall rozmawiali z zebranymi osobami. Pojawili się prawie w komplecie i wszyscy byli w doskonałych humorach.

Potem pojawiła się Królowa wraz z mężem księciem Philipem i odkrytym samochodem przejechali przez The Mall i pojawili się na scenie w towarzystwie książęcego trio. Tam swoje przemówienie wygłosił książę William oraz sama Elżbieta. Następnie wszyscy odjechali do Pałacu Buckingham, gdzie ze specjalnej loży obejrzeli uroczystą paradę. Całe wydarzenie było naprawdę przepiękne i możemy tylko pogratulować Peterowi, pomysłu i świetnej organizacji.

Jak wiemy Harry uwielbia spotkania z ludźmi i był dzisiaj w świetnym nastroju. Rozmawiał, żartował oraz robił sobie zdjęcia, głównie z dziećmi i starszymi osobami.

Jednak takie "pozowanie" nie było najlepsze. Harry nachylił się do zdjęcia, a gdy wstawał od razu się skrzywił.

Jak widać chyba dalej ma problemy z plecami. Co jest dość niepokojące, zwłaszcza, że ciągnie się to już kilka tygodni. A książę nie rezygnuje z obowiązków - za tydzień najprawdopodobniej odbędzie się kolejna seria meczów polo, z których również na pewno nie zrezygnuje. Cóż miejmy nadzieję, że wie co robi i jest w kontakcie z lekarzem bo to naprawdę nie wygląda za ciekawie..

*post będzie aktualizowany

7 komentarzy:

 1. Było pięknie, a Harry niech zwolni!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kate pieknie wyglądała. Niczym 20 letnia bogini.

  P

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie widziałam w tv tą jego skrzywioną minę jak wstawał :( Mnie też to martwi...oby nie było to nic poważniejszego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro ma problem z plecami, tzn. że wiedział, że złapie go ból (tak, to da się przewidzieć, sama mam okropne bóle. Ale to pokazuje tylko, jak ważni są dla niego Ci ludzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wydaje mi się, że gdyby było to coś naprawdę poważnego to lekarze zabroniliby mu brać udział jakichkolwiek uroczystościach. ale mimo wszystko ból pleców nie należy do najprzyjemniejszych.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej koleżanki obiecałyście mi post o tej dziewczynie z Vegas?!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NIE. Nic ci nie obiecywałysmy i nie zamierzamy robić takiego postu...informacje o niej możesz znaleźć w internecie jeśli cię tak bardzo to interesuje.

   Usuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.