poniedziałek, 27 czerwca 2016

Harry na zakupach + więcej

Pojawiły się zdjęcia z zakupów spożywczych Harry'ego w Waitrose. Tydzień temu Harry został zauważony na zakupach niedaleko Kensington, towarzyszyło mu 2 ochroniarzy (w podobnych butach jak Harry xd). Książę wybierał przecenione produkty, a kupił płatki kukurydziane, banany i gotowe dania.

^^^^^^^
Już jutro odbędzie się charytatywny koncert w ogrodach Pałacu Kensington, z którego fundusze będą przekazane na Sentebale - fundację księcia Harry'ego. Na scenie wystąpi min. Coldplay. Post z tego wydarzenia pojawi się najprawdopodobniej dopiero w środę. Natomiast już w czwartek i piątek Harry w towarzystwie min. księcia Karola, księżnej Camilli, oraz Williama i Kate weźmie udział w uroczystościach upamiętniających bitwę pod Sommą we Francji.

 ^^^^^^
W sobotę Harry miał razem z Williamem zagrać w meczu polo, był wpisany na listę jednak w ostatniej chwili się wycofał. Być może jest to spowodowane kłopotami ze zdrowiem lub innymi ważnymi obowiązkami, jak np. koncertem.

^^^^^^

 Podczas "Queen's Young Leaders Awards" Harry wygłosił krótkie przemówienie, w którym zwrócił się do zwycięzców: "Mam nadzieję, że ta nagroda zainspiruje Was do osiągania jeszcze większych celów. Miałem okazję spotkać w swoim życiu wiele inspirujących osób, ale Królowa jest największą z nich. Ona jest przykładem do którego dążę."

7 komentarzy:

 1. Kapciuszki "na Harry'ego" robią furorę, widzę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. biedny, nawet zakupów nie może zrobić w spokoju ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że nie będzie tam Ellie Goulding o.O

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki stosunek do Szkotów mają Harry, William i Karol? Pytam bo widziałam zdjęcie Karola w kilcie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że będąc takim Harrym czy innym członkiem RK nawet na zakupy nie można wybrać się bez ochrony. Wiecznie pod ostrzałem - współczuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Harry nie ma ochrony. ;)

   Usuń
 6. Smutne jest to, że nawet zakupów nie może zrobić w spokoju. W pełni rozumiem, że jesteśmy ciekawi co kupuje, ale należy mu sie chwila prywatności!

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.