wtorek, 21 czerwca 2016

Sekretna praca Harry'ego + nowe wyjście

Dziś Harry spotkał się z zawodnikami rugby w Stockport. Zobaczył jak pracują oni z młodymi osobami i rozwijają swoje umiejętności. Obecnie odbywają się Mistrzostwa U-20 i jest to świetna okazja do promowania tej dyscypliny sportu.


Harry uwielbia rugby i jest także vice patronem związku. Dlatego chętnie wspiera takie inicjatywy, jak promowanie sportu wśród młodzieży. Jest to bardzo ważne, bo aktywność fizyczna pomaga przezwyciężyć różnego rodzaju problemy, zarówno psychiczne jak i fizyczne.
Wizyta była bardzo udana i książę nawet sam trochę pograł, miejmy nadzieję, że to koniec jego problemów zdrowotnych, bo w niedzielę wziął on udział w meczu polo.

A już niebawem kolejna okazja do zobaczenia Harry'ego! W czwartek Harry będzie towarzyszył Królowej Elżbiecie na uroczystym wręczeniu medali dla młodych osób za ich szczególne osiągnięcia. Uroczystość odbędzie się w Pałacu Buckingham.

----------------------------------------------------
Harry został dziś rano zauważony w dzielnicy Kensington w sklepie Waitrose. To już 2 raz w przeciągu niedługiego czasu, kiedy książę został zauważony na zakupach w tym sklepie. Nie dziwne, ma do niego z domu najbliżej ;). Więc jak chcecie spotkać Harry'ego w Londynie, to koczujcie pod tym sklepem :D
-----------------------------------------------------
Chciałam wam również powiedzieć pewna nowinę o Harrym. Otóż niewiele osób wie, że od stycznia 2015 roku, czyli już prawie 1,5 roku księże pracuje całe 2 dni w tygodniu jako wolontariusz w Ministerstwie Obrony. Pomaga tam żołnierzom w rehabilitacji. Nie wiadomo w jakie konkretnie dni tygodnia Harry pracuje, jednak wiadomo, że robi to regularnie. My z Martyną podejrzewamy, że Harry pomaga tam w środę, ponieważ wtedy nie ma praktycznie nigdy wyjść. Co do tego drugiego dnia to nie mamy pojęcia. Z wolontariatu Harry'ego nie pojawiają się żadne zdjęcia i tez ciężko znaleźć jakieś szczegółowe informacje o tym. Wszyscy wiemy, że Harry pomaga dla samego pomagania, a nie dla liczby oficjalnych wyjść w roku, dlatego woli to robić "po cichu".

A co wy sądzicie o "sekretnej" pracy Harry'ego ?

6 komentarzy:

 1. Myślę, że wiele ludzi nie docenia pracy Harry'ego, gdyż o tym nie wie, np jak ta "sekretna praca", naprawdę robi wiele dla UK! <3 Brytyjczycy powinni być dumni z niego! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki on się zrobił teraz dobry. ❤
  Wreszcie postanowiłam się odezwać. Wasza anonimowa najwierniejsza fanka ❤
  P.S. co gdyby wybranka Harry'ego również miała na imię Katarzyna? ;P ❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny, chciałam zapytać dlaczego Kate musiała zmienić wiarę z katolicyzmu na anglikanizm ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Co robiłaby Księżna gdyby istniała? Czy musiałaby wspierać Harry'ego wszędzie czy raczej siedziałaby częściej w ich apartamentach?
  Co jeśli Harry zakocha się w Pannie, która jest od niego ok. 13 lat młodsza? (Nie wiem skąd ta 13 ;pp) Czy byłaby zaakceptowana na dworze, aż taka różnica wieku? Co sądzie? ;) pozdrawiam xo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja sądzę, że nie siedziałaby cały czas w apartamentach, na pewno by coś robiła i sądzę, że z takim zaangażowanym mężem robiłaby całkiem sporo. Na pewno wspierałaby księcia we wszystkich działaniach, pomagała mu, służyła radą. Na pewno zostałaby zaakceptowana na dworze, przecież różnica wieku nie znaczy wiele jeśli się kogoś kocha :)

   Usuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.