wtorek, 28 czerwca 2016

Charytatywny koncert Sentebale - nowy projekt

Dzisiaj w ogrodach Pałacu Kensington odbywa się charytatywny koncert, na cześć fundacji księcia Harry'ego - Sentebale.
Na koncercie pojawiło się wielu przyjaciół Harry'ego min. dobrze nam znany gracz polo Nacho Figueras z żoną, Alicia Lowers, czy Joss Stone, która jest również ambasadorką Lesotho.

Koncert jest początkiem, kolejnego nowego projektu, w który zaangażował się książę. Przez ponad 10 lat Harry wspiera osoby zarażone wirusem HIV, dlatego teraz postanowił jeszcze bardziej "nagłośnić" ten problem. Ma nadzieję, że uda mu się zwrócić uwagę ludzi na pogłębianie wiedzy na temat wirusa i jego skuteczne leczenie. Co ciekawe nadal rośnie liczba zachorowań na HIV, ale coraz mniej osób o tym mówi.

 W następnym miesiącu Harry odbędzie serię spotkań z lekarzami i pielęgniarkami, którzy opiekują się chorymi oraz odwiedzi specjalne ośrodki medyczne.
Następnie jako patron Sentebale, odwiedzi Południową Afrykę, gdzie odbędzie się międzynarodowa konferencja AIDS. Spotka się tam ze specjalistami w tej dziedzinie oraz wygłosi przemówienie.

*post podsumowujący koncert pojawi się jutro

6 komentarzy:

 1. https://royal-lovestory.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. a co jeśli Harry i Joss są parą? ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, ze Harry tak się angażuje w ten problem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz każda dziewczyna, która pojawia się w jego towarzystwie jest ukochaną Harry'ego ;) Trochę to irytujące, chociaż po części to też wina samego Harry'ego. Mógłby się już hajtnąć, albo chociaż ogłosić publicznie, że jest z kimś w związku :D

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.