poniedziałek, 2 maja 2016

Harry w Kanadzie!

Dziś Harry rozpoczął swoją wizytę w Toronto, w związku z inauguracją 2017 Invictus Games. Harry odbędzie dziś 4 oficjalne wyjścia w związku z Igrzyskami. Invictus Games w Toronto potrwają od 26-30 września 2017 roku. Będzie w nich brało udział 600 zawodników z 16 państw, którzy będą rywalizować w 12 kategoriach sportowych.
Embed from Getty Images
Pierwszym punktem jego wizyty było spotkanie z premierem Kanady, Justinem Trudeau. Panowie rozmawiali o tym jak najlepiej zorganizować Invictus w Toronto.

Następnie wziął udział w ceremonii inaugurującej Igrzyska w Toronto w 2017. Odbyła się ona w Royal York Hotel. Harry spotkał się tam z dygnitarzami i członkami kanadyjskiej drużyny.
^^^^^^^^^^
Dzisiaj na BBC One o 20:00 polskiego czasu będzie można zobaczyć dokument o Invictus Games, w którym pojawia się książę Harry:

5 komentarzy:

 1. trzeba mieć jednak szczęście, żeby lecieć jednym samolotem z Harrym ;) myślę, że teraz wszystkie fanki księcia zazdroszczą tej dziewczynie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczęście na pewno.;) Ale nie trzeba np być bogatym gdyż harry leciał w strefie ekonomicznej. On zwykle tak lata (inaczej niż inny royalsi) . Teraz więc trochę trzeba poszpiegowac gdzie leci tylko :p

   Usuń
 2. No, to ja wyhaczę jakieś tanie linie lotnicze i c nimi latać dotąd, dopóki nie dorwę gdzieś Harry'ego :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahah dobry plan;) można przy okazji pozwiedzać.

   Usuń
 3. Ta to ma szczęście -,-. Spotkała Harry'ego. 7 lotów miałam za sobą i nie spotkałam mojego księciunia, boże widzisz nie grzmisz :D
  Co do postu - super, że tak szybko nas informujecie, nawet o takich szczegółach jak lot samolotem - świetnie! :)

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.