niedziela, 24 kwietnia 2016

Nowa kampania Willa, Kate i Harry'ego!! - filmik + Londyński Maraton

William, Harry i Kate zainaugurowali nową kampanię "Heads Together" w związku ze zdrowiem psychicznym.
Embed from Getty Images
Ta kampania będzie nową oficjalną kampanią londyńskiego maratonu w 2017 roku. Ma ona na celu skupić uwagę opinii publicznej na tym problemie. Źródła podają, że królewska trójka chce, aby maraton przyszłoroczny był znany jak "Mental Heath Marathon". Rozpocznie się on 17 Maja 2017 roku i zapewni 250 miejsc dla biegaczy.

Uczestnicy maratonu będą zbierać pieniądze na fundacje charytatywne którym młodzi royalsi patronują. Jak mówią to jest największą kampania jaka kiedykolwiek Will, Kate i Harry razem zainaugurowali. 

Jednak to nie będzie tylko jednorazowe wydarzenie. Przez cały rok królewska trójka będzie brała udział w wyjściach związanych z zdrowiem psychicznym:

- Harry skupi się na zdrowiu psychicznym weteranów wojennych 

- Kate skupi się na dzieciach i ich problemach psychicznych 

- Will będzie wspierał zdrowie psychiczne młodych mężczyzn i zajmie się problem samobójstw

 
Co więcej dziś książę Harry jako patron wziął udział w Londyńskim Maratonie. Impreza rozpoczęła się o godzinie 9 czasu brytyjskiego startem osób na wózkach.
Królewscy fani zauważyli nowe spodnie Harry'ego....;) Hmm książę chyba wybrał się na zakupy przed zbliżającymi się Invictus Games. Osobiście bardzo cieszymy się, że styl Harry'ego się poprawia i nie są to kolejne luźne spodnie...
Londyński maraton jest  rozgrywany co roku na ulicach Londynu. Obecnie jest zaliczany do największych na świecie. W maratonie biorą udział zarówno mężczyźni jak i kobiety oraz osoby na wózkach. W 2014 roku bieg ukończyło 35 817 zawodników! Tradycją imprezy są zbiórki pieniędzy na cele charytatywne.

7 komentarzy:

 1. Ostatnie zdjęcie, a ja zaczynam śpiewać "Jesteem zwycięzcą" z "Kurczak Mały" xD

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo podoba mi się cel tej kampanii i to, że William, Kate i Harry będą skupiać się na różnych problemach. Filmik jest świetny - zwłaszcza końcówka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się :) mi rowniez bardzo się podoba cel tej kampani i to że zaczynają się coraz bardziej angażować; ) przynajmniej will i kate, Harry od zawsze pomagał weteranów.

   Usuń
 3. Filmik jest super, a zwłaszcza jego końcówka :D. Świetnie, że para książęca i Harry będą się angażować takie problemy i próbować choć w małym stopniu pomóc ludziom. Nadal jestem pod wrażeniem filmiku, jest świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne są gify, na których Kate nie może pohamować śmiechu.;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kate wygląda uroczo na tym filmiku, naprawdę pięknie. Nie zawsze mi się podoba, ale widzę teraz jaka jest śliczna w rzeczywistości.

   Natalia

   Usuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.