wtorek, 5 kwietnia 2016

Chelsy Davy - pierwsza miłość Harry'ego

Sprawy sercowe książąt Harry'ego i Williama zawsze budziły powszechne zainteresowanie wśród Brytyjczyków. Dlatego pierwsza miłość księcia Harry'ego przykryła jego dotychczasowe wybryki i skandale i stała się numerem jeden w codziennej prasie.

Embed from Getty Images
Pochodząca z Zimbabwe Chelsy Davy zaczęła się spotykać z Harrym na początku 2004r.
Długonoga blondynka od razu spodobała się mediom, które zaczęły snuć plany na temat przyszłego życia pary i wyobrażać sobie Chelsy jako przyszłą księżną. Natomiast oni dopiero wkraczali w dorosłość, w głowie mieli tylko imprezy, cieszyli się młodością i daleko im było do poważnych deklaracji.
 
Z biegiem czasu i coraz dłuższym stażem jako "dziewczyna księcia" Chelsy coraz częściej pojawiała się publicznie. Jej widok na meczu polo w towarzystwie Kate - dziewczyny Williama, towarzyszenie Harry'emu na oficjalnych wydarzeniach oraz dobry kontakt z jego rodziną tylko potwierdzały plotki, że książę poważnie myśli o ich związku i zamierza się jej oświadczyć. 

Embed from Getty Images
Zarówno Chelsy jak i Kate były coraz bardziej akceptowane przez Rodzinę Królewską. Obie pojawiały się na 'królewskich' wydarzeniach i bardzo się polubiły. Ślub Petera i Autumn był dla nich okazją do poznania Królowej, a zdjęcia które się potem ukazały, pokazały jak bardzo są sobie bliskie.
Chelsy uwielbiała imprezy i spotkania ze znajomymi, a towarzysząca na każdym kroku prasa i wszechobecne plotki nie pozwalały jej na swobodę. Nie wyobrażała sobie życia jako księżna. Podczas gdy wiele dziewczyn o tym marzy. Ona, postanowiła pozostać "wolnym duchem".
"Nigdy nie wejdę do tej rodziny" - miał usłyszeć Harry po 6 latach związku.
 
Ślub księcia Williama i Kate Middleton definitywnie pozbawił Chelsy jakichkolwiek nadziei. Nie wyobrażała sobie siebie na miejscu Kate. Nie pasowała też do rodziny Harry'ego. Po co więc ciągnąć coś co teoretycznie nie ma przyszłości? Harry jej nie zatrzymywał. Uważał podobnie, choć ciągle mówi się, że nadal o niej myśli, a w jego sercu dalej jest dla niej miejsce 

Embed from Getty Images
Czym zajmuje się teraz? Po skończeniu studiów pracowała jako radca prawny w firmie prawniczej. Teraz współpracuje przy projektowaniu biżuterii, z której zyski ze sprzedaży będą wspierać szkoły w Afryce.
A życie prywatne? Charles Goode - tak nazywał się jej chłopak. Znany jubiler, którego biżuterię nosi min. Kate Moss czy Victoria i Dawid Beckhamowie. Spotykali się od 2013 roku, jednak i tym razem Chelsy nie była gotowa na małżeństwo, rozstali się na początku 2015 roku.
 
Do tej pory zarówno Chelsy i Harry nie założyli rodziny. Czy czekają na siebie? Być może, choć oboje utrzymują, że są tylko przyjaciółmi. Jednak nie zapominajmy co miał powiedzieć Harry na początku ich znajomości swojemu ojcu: "Tato, to ona".

11 komentarzy:

 1. Urodą mnie nie zachwyciła ;) mówi się, że stara miłość nie rdzewieje, może faktycznie coś z tego będzie:) ale bym się jarała :D

  OdpowiedzUsuń
 2. A jak się dokładnie poznali? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie w Afryce,kiedy Harry przebywał w Lesotho. Więcej szczegółów nie znamy..;)

   Usuń
 3. Niech ona lepiej harrego zostawi ...grrrrr

  OdpowiedzUsuń
 4. A mnie tylko szkoda Harry'ego, że z powodu bycia w RK stracił już 2 dziewczyny..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybiera zle dziewczyny, szkoda

   Usuń
  2. Jak to szkoda,on czeka na mnie ...

   Usuń
 5. Super post :) ale ta chelsy ładna! ! Chciałbym ją mieć...

  Anonim Krzychu

  OdpowiedzUsuń
 6. Chelsy pasuje do Harry'ego. Szkoda, że im nie wyszło...

  OdpowiedzUsuń
 7. szkoda, że się rozstali, uważam, że naprawdę pasowali do siebie, ale kto wie... może jeszcze się zejdą :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam nadzieję, że do siebie nie wrocą. To nie jest tak jak pies ogrodnika, ja nie mogę mieć więc nikt nie może mieć ale tak strasznie jej nie lubię... serio. Wydaje się pustą party girl, która w ogóle się nie zmieniła. Widziałam ją w jednym klubie w Londynie parę miesięcy temu gdzie imprezowała z dzieciakami 10 lat młodszymi od siebie... Jakby jej się wydawalo, że ma ciągle 18 lat, pracę prawniczą rzuciła bo po co mieć stałą, odpowiedzianą pracę jak mozna imprezować na koszt tatusie. Oni pasowali do siebie na początku kiedy obojgu były w głowie tylko seks, imprezy i wakacje. Teraz Harry jest w innym momencie życia i jest innym człowiekiem, ona ciągle mysli, że jest w tym momencie życia kiedy poznała Harry`ego...

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.