poniedziałek, 21 marca 2016

Oficjalna wizyta w Nepalu - dzień 3

Trzeci dzień wizyty w Nepalu z pewnością był dla Harry'ego pełen wrażeń, odwiedził on Bardia National Park oraz zapoznał się z kulturą Nepalu.


Embed from Getty Images

Harry był bardzo podekscytowany mogąc zwiedzić Bardia National Park, rozpoczął swoją wizytę od spływu pontonem. Osobiście wypróbował też kamerę do obserwacji ruchu zwierząt.
Następnie odwiedził Dalla, wioskę która słynie z eko-turystyki. Został przywitany przez mieszkańców, którzy podarowali mu kamizelkę oraz wieńce z kwiatów. Nałożyli mu na głowę również czapeczkę, Harry protestował że jest za mała, jednak miejscowi wcisnęli mu ją na głowę. Co ciekawe specjalnie na jego przybycie pozamiatano ścieżkę po której szedł.

                                                              Embed from Getty Images

Odwiedzając wieś Leurani Harry został nazwany: "królem wioski", a na jego głowie mieszkańcy owinęli biały turban. Książę był tym zachwycony i z przyjemnością obejrzał okoliczny taniec, oczywiście dwie nepalskie dziewczyny skorzystały z okazji i porwały go to tańca.

Koniec dnia spędził na oglądaniu zachodu słońca nad Himalajami oraz poszedł na kolację z wdową u której zatrzymał się na noc. Harry spał na specjalnie dostawionym łóżku, a jego ochrona na podłodze.
Embed from Getty Images

1 komentarz:

  1. biedna ochrona, pewnie panowie się nie wyspali :D

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu jak również w celach statystycznych.
*Autorzy bloga mogą usunąć komentarze: wyzywające, wulgarne, obrażające innych komentujących, podważające poglądy innych komentujących i bezpośrednio je atakujące, nawołujące do wrogości, oraz inne które moderator uzna za nieprawidłowe lub uciążliwe i zbędne.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.